Nauja prekė

Lego Batman 2: DC Super Heroes (Lego Batman 2: DC super) (PS Vita)

999 Prekės

€13.10

Pridėti prie pageidavimų

LEGO Batman 2: DC Super Heroes (Lego Batman 2: DC super) - Versija, nuotykių Betmenas ir Robinas herojai nešiojamų Konsolės.Išskyrus Betmenas simboliai ir Robin taip pat suteiks jums kovoti Su priešų vaidmenį nariai "Lyga Teisingumo ".Super DC Universe

Istorija Žaidimai kartojasi pasakojimo iš "didelių" Versijų.Pagal istorija, Betmenas Ir Robin turi susivienyti su kitais Ieškomo DC universe (įskaitant Supermenas, Green Lantern, Flash ir Stebuklas moteris) ir išsaugoti Gotham iš Aljanso Supervillains, kurios yra varomos Joker ir Lex Luthor.

Savybės: Žaidimas :

Duo " herojai.Nešiojamasis versija Žaidimai apima 14 lygių, kurioje Žaidėjai turi vadovauti šiai veiklai Duo herojai (Batman ir Robin).Rinkti Plytos, nugalėti priešus ir Bendrauti su aplinkos objektus Šiame įdomus nuotykių Du žaidėjai.

Betmenas Visos kitos.Į Žaidimas yra pateikta ne tik Betmenas ir Robin, tačiau taip pat herojai Teisingumo Lyga.Simbolių kaip Supermenas, Žalia Žibinto, stebuklas, moteris ir kitiems, leis Jūs galite pamatyti lygiai iš naujos perspektyvos.Naudojant unikalią galimybę Ženklai, jūs galite rasti paslaptis Ir slaptų vietų, praėjo lygiai.

Unikalūs Kostiumai.Jei nariai Teisingumo Lyga yra skaičiavimo Jūsų supervalstybių, tada Betmenas su Robin tik remiasi galią, savo proto.Naudoti unikalius kostiumus Simbolių pass ir bandymas Ir kliūtys, kad žaidimas.Pavyzdžiui, Sprogstamųjų Batman kostiumas padės Jūs atsikratysime tam tikrų kliūčių.

Unikalūs Bruožai žaidimas skirtas PS Vita.Tai Žaidimo versija palaiko galimybė Valdymo pultas su jutikliniu ekranu.Tai leido kūrėjams įtraukti Žaidimas yra įspūdingi ir unikalus Mini-žaidimų, tokių kaip įsilaužimo su TouchPad.

  • Prekės Pavadinimas: NĖRA

Žymos: lazerio ps4, byla ps vita, grupinio nintendo jungiklis, "lego" marvel superhero, 4 ps, sd2vita, ps vita lipdukas, dėžės ps vita žaidimai, blokuoti superherojus, ps vita.

Parašyti atsiliepimą

Lego Batman 2: DC Super Heroes (Lego Batman 2: DC super) (PS Vita)

Lego Batman 2: DC Super Heroes (Lego Batman 2: DC super) (PS Vita)

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai