Nauja prekė

1~8 Kanalo elektromagnetinis vožtuvas Optocoupler Atskirai Relės Modulis Vairuotojo Valdybos PLC Valdymo PNP Išėjimas 3.3 V, 5V (12V 24V

999 Prekės

€3.79

Pridėti prie pageidavimų

Šis modelis yra SV-5A1R1P-N. Modelio analizė: SV (skaitmeninio signalo stiprintuvas) - 5A (maksimalus ratai srovė 5A) - 1R (į vieną pusę dėžė) 1P (vieno kanalo) - N(PNP išėjimas, kad yra, drenažo produkcija).Funkcija: 1, įvesties signalas yra suderinama su NPN ir PNP, suderinama su PLC įrangos, pvz., "Mitsubishi", "Panasonic", "Siemens" ir kt. 2. Signalo įvesties įtampa 3.3 V/5V/12V/24V, kuri yra patogi skirtingų signalų generavimo įrenginių valdymo. 3. Įvesties pabaigos priima linijiniai atskirai modulis veiksmingai apsaugoti saugos kontrolės srityje; tuo pačiu metu, ji yra įrengta su darbo būsenos indikatorius. 4. Laidų: VCC ir GND yra maitinimo uostų šį modulį, ir laidinio pagal eilutę įtampos. 1+, 1 prijungtas prie valdymo signalas; išvesties valdomas prietaisas yra atviros drenažo produkciją, pažymėtą O 1. 5, modulio dydis: 72 * 19 * 18 MM (ilgis * plotis * aukštis).Montavimo angos tarpai yra 38.5 MM, ir modulis neto svoris: 20 gramų.

1Pin apibrėžimas

2 Nutekėjimo išėjimo modelio schema

3 schema

Instaliacija:

VCC ir GND yra maitinimo uostų šį modulį, ir laidinio pagal eilutę įtampos. 1+, 1 prijungtas prie valdymo signalas; išvesties valdomas prietaisas yra atviros drenažo produkciją, pažymėtą O 1.

2 kanalo Didelės galios Vairuotojo Lenta Optocoupler Atskirai Relės Modulis :

Šis modelis yra SV-6A1R2P-N.Pavyzdžio analizė: SV (skaitmeninio signalo stiprintuvas) - 6A (maksimalus ratai srovė 6A) - 1R (į vieną pusę dėžė) 2P(2 kanalai) - N (N P N produkcija, tai yra, drenažo produkcija) .Pirma, modulio apžvalga: 1. Priimti naujas originalus importuotų AKT. 2. Įvesties signalas yra suderinama su NPN ir PNP, ir yra suderinamas su PLC įrangos, pvz., "Mitsubishi", "Panasonic", "Siemens", ir vidaus PLC. 3. Signalo įvesties įtampa 3.3 V/5 V/12 V/24 V, kuri yra patogi skirtingų signalų generavimo įrenginių valdymo. 4. Įvesties pabaigos priima linijiniai atskirai modulis veiksmingai apsaugoti saugos kontrolės srityje; tuo pačiu metu, ji yra įrengta su darbo būsenos indikatorius. 5. Laidų: VCC ir GND yra maitinimo uostų šį modulį, ir laidinio pagal eilutę įtampos. 1,2 prijungtas prie valdymo signalas; išvesties valdomas prietaisas yra atviras nutekėjimo produkciją, pažymėtą O1, O2. 6, modulio dydis: 72 * 38* 19 MM (ilgis * plotis * aukštis).Modulio neto svoris: 42 g.

4 kanalų Vairuotojo Lenta Optocoupler Atskirai Relės Modulis :

Šis modelis yra SV-5 A1R4P-N. Modelio analizė: S V (skaitmeninio signalo stiprintuvas) -5A(maksimalus ratai srovė vienam kanalui, 5 A) -1 R (į vieną pusę dėžė) 4P (4 kanalai) -N (PNP išėjimas, kanalizacija produkcija).Pirma, modulio apžvalga: 1. Priimti naujas originalus importuotų AKT. 2. Įvesties signalas yra suderinama su NPN ir PNP, ir yra suderinamas su PLC įrangos, pvz., "Mitsubishi", "Panasonic", "Siemens", ir vidaus PLC. 3, signalo įėjimo įtampa 3.3 V/5V/12V/24V neprivaloma, būtų lengviau kontroliuoti įvairių signalų generavimo įrenginių, prekių, parduodamų šiame puslapyje yra 24 V įtampa, jei jums reikia 3.3 V/5V/12V, prašome susisiekti su mumis, ar mums žinutę, 4. Apsaugos priemonės: Kiekvieno kanalo įėjimo priima linijiniai atskirai modulis veiksmingai apsaugoti saugos kontrolės stotį; tuo pačiu metu, ji yra įrengta su aštuonių bipoliniu statuso rodikliai.Produkcija turi diodų stabdžių-apsaugos nuo viršįtampių, ir elektros energijos tiekimas diodų stabdžių ir atbulinės eigos apsauga. 5. Laidų: VCC ir GND yra maitinimo uostų šį modulį, ir laidinio pagal eilutę voltage.COM prijungtas prie signalo valdymo terminalo bendra kolona, 1-4 prijungtas prie kiekvieno kanalo valdymo signalas; išvesties valdomas prietaisas yra atvira nutekėjimo produkciją, pažymėtą O1-O4. 6, montavimas: DIN 35 mm bėgelio, montavimas, patogu ir greita! 7, modulio dydis: 45 * 72 * 19 MM (ilgis * plotis * aukštis).Modulio svoris neto: 100 g.

Kai yra valdymo signalas, išvesties prievadas Jautis (O1, O2, O3...) yra prijungtas prie modulio DC maitinimo neigiamas (GND) suformuoti kilpą.

Trečia, modulis išorės elektros pajungimo schema (šis modulis gali valdyti 30 V, 5A žemiau įtampos elektros įrenginiai): 1, rankinis valdymas:

arba

2. Kontrolės NPN išvesties režimu, pavyzdžiui, vieno lusto ar PLC:

3. PNP išėjimas kontrolės režimas, pavyzdžiui, vieno lusto ar PLC:

8 kanalo Vairuotojo Lenta Optocoupler Atskirai Relės Modulis :

Šis modelis yra SV-5A1R8P-N. Modelis rezoliucija: SV (skaitmeninio signalo stiprintuvas) -5 A (didžiausias ratai srovė vienam kanalui, 5A) -1R (į vieną pusę dėžė) 8P(8 kanalų) -N( PNP išėjimas, kanalizacija produkcija ). 1. Konvertuoti blokatorius, signalo į kolektorius signalo išėjimas,2 kanalai, ir elektriškai izoliuoti įvesties ir išvesties. 2. Ribinės darbo dažnis yra 2 MHZ.Kodavimo signalo blokatorius išėjimo --> P LC didelės spartos skaičius sąsaja skaičius. 3. Išvesties režimas: Priimti push-pull išvesties režimu, parama, PLC " sąsaja NPN arba PNP, žaliavos. 4, modulis įmontuotas įtampos konvertavimo modulis, gali išvesti 5 V, 100 mA (didžiausias), elektros energijos tiekimo grotelėmis valdovas modulis. 5, montavimas: DIN 35 mm bėgelio, montavimas, patogu ir greita! 6, modulio matmenys: 71 * 68 * 15 mm (ilgis * plotis * aukštis). 1 Pin apibrėžimas

Žymos: fx3u plc, igbt galia, ekranas moto g5 1672, hmi, 8 kanalo optocoupler atskirai, NE555DR, didelės galios igbt, arduino banga, 12v automobilių relė, mažas plc 12v.

Parašyti atsiliepimą

1~8 Kanalo elektromagnetinis vožtuvas Optocoupler Atskirai Relės Modulis Vairuotojo Valdybos PLC Valdymo PNP Išėjimas 3.3 V, 5V (12V 24V

1~8 Kanalo elektromagnetinis vožtuvas Optocoupler Atskirai Relės Modulis Vairuotojo Valdybos PLC Valdymo PNP Išėjimas 3.3 V, 5V (12V 24V

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai